FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Sheji n’b**** dhe shokt e burrit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.dock
team
team
Mr.dock

Male
Numri i postimeve : 87
Age : 89
lokacioni : peja
hobi ose puna juaj : xxx
Registration date : 15/06/2008

Sheji n’b**** dhe shokt e burrit Empty
MesazhTitulli: Sheji n’b**** dhe shokt e burrit   Sheji n’b**** dhe shokt e burrit I_icon_minitimeWed 27 Aug - 16:36

Burri pi thot grus vet:
Gru shum mir t’ka operu qaj kirurgi, ai sheji nė b*** nuk osht ka t’dallohet mo?
Po mer e di. Krejt shokt tu qeshtu pem thojin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sheji n’b**** dhe shokt e burrit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: zbavitje muzik msn etj :: zbavitje-
Kėrce tek: