FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Supa dhe nona

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.dock
team
team
Mr.dock

Male
Numri i postimeve : 87
Age : 89
lokacioni : peja
hobi ose puna juaj : xxx
Registration date : 15/06/2008

Supa dhe nona Empty
MesazhTitulli: Supa dhe nona   Supa dhe nona I_icon_minitimeWed 27 Aug - 16:38

Ni djal shaki ulet me honger buk me baben e vet. E kėrkon supen e ja nisin mi qit syt lot pi supes nxet.
Pse pe kan? Pi thot baba i vet.
Mu kujtu nona e dekne.
Edhe baba i vet e kėrkon supen e ja nisin mi qit syt lot.
Pse pe kan? Pi vet tash djali baben.
Mu kujtu nona jote se ēfar kopili ma ka lon.


no coment
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Supa dhe nona
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: zbavitje muzik msn etj :: zbavitje-
Kėrce tek: