FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 vampir`s foto

Shko poshtė 
AutoriMesazh
york

york

Male
Numri i postimeve : 19
Age : 26
lokacioni : pej
Registration date : 17/06/2008

vampir`s foto Empty
MesazhTitulli: vampir`s foto   vampir`s foto I_icon_minitimeWed 27 Aug - 21:46

vampir`s foto 0avamp10


Edituar pėr herė tė fundit nga york nė Wed 27 Aug - 21:54, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
york

york

Male
Numri i postimeve : 19
Age : 26
lokacioni : pej
Registration date : 17/06/2008

vampir`s foto Empty
MesazhTitulli: fire vampir   vampir`s foto I_icon_minitimeWed 27 Aug - 21:47

vampir`s foto 0bac0710
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
york

york

Male
Numri i postimeve : 19
Age : 26
lokacioni : pej
Registration date : 17/06/2008

vampir`s foto Empty
MesazhTitulli: skeleton vampir   vampir`s foto I_icon_minitimeWed 27 Aug - 21:48

vampir`s foto 39714710
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
york

york

Male
Numri i postimeve : 19
Age : 26
lokacioni : pej
Registration date : 17/06/2008

vampir`s foto Empty
MesazhTitulli: girl is vampir   vampir`s foto I_icon_minitimeWed 27 Aug - 21:48

vampir`s foto Vampws10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
york

york

Male
Numri i postimeve : 19
Age : 26
lokacioni : pej
Registration date : 17/06/2008

vampir`s foto Empty
MesazhTitulli: 50%angel 50% vampir   vampir`s foto I_icon_minitimeWed 27 Aug - 21:50

vampir`s foto Vampir10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
vampir`s foto Empty
MesazhTitulli: Re: vampir`s foto   vampir`s foto I_icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
vampir`s foto
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: sondazhe .te ndryshme etj :: albumi fotografik-
Kėrce tek: