FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 a mendoni se njeriu mund te dashurohet ne shikim te parė

Shko poshtė 

a mendoni se njeriu mund te dashurohet ne shikim te parė
 po
 ndonjeher
 jo
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
looney tun
TOP POSTUES
TOP POSTUES
looney tun

Male
Numri i postimeve : 81
Age : 26
lokacioni : pej
Registration date : 14/08/2008

a mendoni se njeriu mund te dashurohet ne shikim te parė Empty
MesazhTitulli: a mendoni se njeriu mund te dashurohet ne shikim te parė   a mendoni se njeriu mund te dashurohet ne shikim te parė I_icon_minitimeThu 28 Aug - 12:28

a mendoni se ne njerzit mund te dashurohemi ne shikim te par
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a mendoni se njeriu mund te dashurohet ne shikim te parė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: romanca shkenc etj :: romanca-
Kėrce tek: