FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 a mendoni se njeriu mund te dashurohet ne shikim te parė

Shko poshtė 

a mendoni se njeriu mund te dashurohet ne shikim te parė
 po
 ndonjeher
 jo
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 164
Age : 26
lokacioni : BEVERLY HILLS
hobi ose puna juaj : ADMIN I FORUMIT
Registration date : 27/04/2008

a mendoni se njeriu mund te dashurohet ne shikim te parė Empty
MesazhTitulli: a mendoni se njeriu mund te dashurohet ne shikim te parė   a mendoni se njeriu mund te dashurohet ne shikim te parė I_icon_minitimeThu 28 Aug - 12:36

votoni sondazhin me posht agresiv agresiv agresiv
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://pejacity.albanianforum.net
 
a mendoni se njeriu mund te dashurohet ne shikim te parė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: sondazhe .te ndryshme etj :: sondazhe-
Kėrce tek: