FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumKrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 nese doni dikujt me ja mshel msn dhe me ja fshi prej pc

Shko posht 
AutoriMesazh
Mr.dock
team
team
Mr.dock

Male
Numri i postimeve : 87
Age : 89
lokacioni : peja
hobi ose puna juaj : xxx
Registration date : 15/06/2008

nese doni dikujt me ja mshel msn dhe me ja fshi prej pc Empty
MesazhTitulli: nese doni dikujt me ja mshel msn dhe me ja fshi prej pc   nese doni dikujt me ja mshel msn dhe me ja fshi prej pc I_icon_minitimeFri 29 Aug - 22:12

1) E gjeni dikon qe me ja bo ket trick(duheni me fol me to)
2) I thu me e qit ne nickun e dyt aty ku tregon cilen kang je tu e ngu pra personal message qet sen:
na_ayma߱aDZOᗱ᧱r +N L

3) Ja boni copy paste edhe ai ma let e ka me copy paste me qit ne nick te dyt personal message

4) Viktima kur ta qet ne nick te dyt per 4-5 sekonda ka me dal prej MSN edhe ska me mujt mo me hi edhe forja ma e mir ka me ju fshi MSN prej kompjuterit

5) Preventiva e ksaj osht me pas MultiMSN nese e ki ather kur te bllokohet ni MSN e qel MSN-in tjeter edhe funksionon normal apet.

6) E testuar 100% funksionon

7) Me t'mira
Mbrapsht n krye Shko posht
 
nese doni dikujt me ja mshel msn dhe me ja fshi prej pc
Mbrapsht n krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi
 :: zbavitje muzik msn etj :: msn-
Krce tek: