FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 ligji i te rinjeve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 164
Age : 26
lokacioni : BEVERLY HILLS
hobi ose puna juaj : ADMIN I FORUMIT
Registration date : 27/04/2008

ligji i te rinjeve Empty
MesazhTitulli: ligji i te rinjeve   ligji i te rinjeve I_icon_minitimeSun 31 Aug - 16:09

LIGJI I TE RINJEVEPuthja ne dor - Respekt
Puthja ne ball-Dashuri e perjetshme
Puthja ne buz-Dashuri
Puthja me sy te mbyllur-Dashuri e zjart
Puthja ne supe-Emocion
Puthja ne faqe-Shoqri
Nese vajza ja mshon djalit-Ai ka te drejt qe ta puth
Pickim-Deshiron te thot diqka
Kersitja e gishtave-Jam ne disponim
Nese ta zgjat doren e para-Shpreh dashuri
Kollitja-Te dua
Nese i mbyll syt-Te don me zemer
Nese e ven gishtin ne goj-Deshiron puthje
Nese kafshon buzen-Eshte xheloze
Shiqimi ne sy-Te don e don
Nese e lavdron veten-Eshte krye lart
Timi ne fytytr-Lyp puthje
Vajza i afrohet djalit-Ai ka te drejt ti jap varg puthjesh
Vendosja e dores ne ball-Nuk te don
Shtrengimi dores-Deshiron te kalosh me te
Shiqimi i gjat ne sy-Te don vetem ty
Ledhatimi i flokve-Te don vetem ty
Nxerja e gjuhes-Me puth menjher
Shkelja ne kemb-Shpreh dashuri
Ngritja e vetullave-Ame dashuron
Loja me unaz-Te kam enderuar
Trendafili kuq-Dashuri
Lulja e bardh-Tradhti


Nese e pin me nxitim kafen sa te djeget goja eshte nervoze ,e pa deshirueshme,e tmerrshme.
Nese e derdh kafen eshte femer e destinuar,plaket para kohes.
Nese e len mu ftoft kafen eshte e sigurt,teper romantike.
Nese e deshiron kafen e idhet eshte mendimtare,femer energjike.
Nese e puin kafen me shum sheqer deshiron jet te lumtur,lakmon zbavitje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://pejacity.albanianforum.net
 
ligji i te rinjeve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: sondazhe .te ndryshme etj :: te ndryshme-
Kėrce tek: