FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 himni i aksh-s

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 164
Age : 26
lokacioni : BEVERLY HILLS
hobi ose puna juaj : ADMIN I FORUMIT
Registration date : 27/04/2008

himni i aksh-s Empty
MesazhTitulli: himni i aksh-s   himni i aksh-s I_icon_minitimeMon 1 Sep - 19:20

Nėpėr borė e nėpėr shi,
Nuk na ndal armik stuhi.
Do t'luftojm deri n'fitore,
Pėr Shqiptarinė madhėshtore.

Jemi trima luftėtarė,
pėr liri jetėn me dhanė.
Do t'luftojm me barbarė,
AKSH-nė e kemi n'ballė.

Nėpėr borė e nėpėr shi,
Pėr liri e pėr Shqipėri.
veē pėrpara do marshojm,
Trojet tona ti bashkojm.

Jemi trima shqipe mali,
Prinė nė ballė Adem Jashari.
Do t'bėjmė luftė heroike,
Pėr Shqipėrin tonė etnike

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://pejacity.albanianforum.net
 
himni i aksh-s
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: sondazhe .te ndryshme etj :: te ndryshme-
Kėrce tek: