FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Prezantimi im

Shko poshtė 
AutoriMesazh
florent
VIP
VIP
florent

Numri i postimeve : 1
Age : 24
lokacioni : bruksel
Registration date : 02/09/2008

Prezantimi im Empty
MesazhTitulli: Prezantimi im   Prezantimi im I_icon_minitimeTue 2 Sep - 23:19

emri: Florent assis de moreira

Mbiemrin : Zekaj Santos Aveiro rendeer cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prezantimi im
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: PEJACITY :: prezantimi-
Kėrce tek: