FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Amerikani Me Tatto Shqiponjen Ne Krah ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 164
Age : 26
lokacioni : BEVERLY HILLS
hobi ose puna juaj : ADMIN I FORUMIT
Registration date : 27/04/2008

Amerikani Me Tatto Shqiponjen Ne Krah ? Empty
MesazhTitulli: Amerikani Me Tatto Shqiponjen Ne Krah ?   Amerikani Me Tatto Shqiponjen Ne Krah ? I_icon_minitimeSun 7 Sep - 1:40

Amerikani Me Tatto Shqiponjen Ne Krah ? Amerhf10

Ky esht nje kengetar amerikan me emrin MEDINA dhe qe bart Shqiponjen ton te bukur !!

Ai thot se babegjyshi i tij ka GJAK Shqiptari , andaj ka vendos qe ta bej tatoe : Shqiponjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://pejacity.albanianforum.net
 
Amerikani Me Tatto Shqiponjen Ne Krah ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: zbavitje muzik msn etj :: kuriozitete-
Kėrce tek: