FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 domethenjet e shkronjave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.dock
team
team
Mr.dock

Male
Numri i postimeve : 87
Age : 89
lokacioni : peja
hobi ose puna juaj : xxx
Registration date : 15/06/2008

domethenjet e shkronjave Empty
MesazhTitulli: domethenjet e shkronjave   domethenjet e shkronjave I_icon_minitimeTue 16 Sep - 15:37

A- te don por nuk qfaqet ndaj teje
B- te simpatizon
C -ka koh qe eshte ftohut nga ti
Ē -te shef duke u kthyer nga shkolla
D- gjithmon doni te jeni te lumtur
DH -te urren mbas shpine
E -me von mendon seriozisht
Ė- e shef ne korze
F- eshte besnik
G - mos prano se eshte serioz
GJ - eshte njeri simpatik
H -eshte duke ju percjellur
I I -pelqejn kembet e tua
J- e ka kapur dashurija
K -ka shkuar pa te lajmruar
L -I pelqen stili yt
M -ka menduar heret per ty
N -jeni te pershtatshem
NJ -e genjen vetveten
O -I pelqen vallzimi yt
P -do martoheni dhe do te jeni te lumtur
Q- te duket se te don port e mashtron
R- te don por mos
S -gjithmon deshironi te jeni te lumtur
SH -keni dasht pa hajgare
T -duaje se je ne rrug t emir
U -eshte besnik dhe te percjell
V -gjithmon ne jet jeni te gezuar
X- deshiron te jesh serioze
XH -s'te don
Y -rrethi nuk ta pelqen
Z- mendon se jeni e shqetsuar
ZH -mos kthe shoqeri ne dashuri
LL -eshte njeri I mir A thua me don?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
domethenjet e shkronjave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: sondazhe .te ndryshme etj :: te ndryshme-
Kėrce tek: