FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Shoqet qė njihen prej 30 vitesh nuk e dinin se janė motra

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 164
Age : 26
lokacioni : BEVERLY HILLS
hobi ose puna juaj : ADMIN I FORUMIT
Registration date : 27/04/2008

Shoqet qė njihen prej 30 vitesh nuk e dinin se janė motra Empty
MesazhTitulli: Shoqet qė njihen prej 30 vitesh nuk e dinin se janė motra   Shoqet qė njihen prej 30 vitesh nuk e dinin se janė motra I_icon_minitimeTue 21 Oct - 21:12

Dy shoqe, tė cila e njohin njėra-tjetrėn prej 30 vitesh, u habitėn kur zbuluan se janė motra. “Deborah Day ėshtė birėsuar kur ishte dy muajsh. Pėr kėtė shkak u nda nga motra e madhe,

Marylin Morris”, raporton “The Sun”. Por ato u njohėn pėrsėri kur ishin adoleshente nė njė supermarket dhe u bėnė shoqe, por nuk e kishin idenė se kishin lidhje gjaku. Ato i humbėn kontaktet pėr disa vite, por e vėrteta u zbulua kur motra e madhe, Sally Griffiths, nisi kėrkimet pėr familjen e humbur. Kur panė njėra-tjetrėn, Deborah, 44 vjeē dhe Marylyn, 45 vjeē, u tronditėn kur panė se ishin mė shumė se shoqe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://pejacity.albanianforum.net
 
Shoqet qė njihen prej 30 vitesh nuk e dinin se janė motra
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: zbavitje muzik msn etj :: kuriozitete-
Kėrce tek: