FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 I ARESTUAR 40 HERE BEHET POLIC

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 164
Age : 26
lokacioni : BEVERLY HILLS
hobi ose puna juaj : ADMIN I FORUMIT
Registration date : 27/04/2008

I ARESTUAR 40 HERE BEHET POLIC Empty
MesazhTitulli: I ARESTUAR 40 HERE BEHET POLIC   I ARESTUAR 40 HERE BEHET POLIC I_icon_minitimeTue 21 Oct - 21:21

Njė belg i arrestuar pėr rreth 40 herė nga policia pėr krime tė ndryshme, ka mundur tė kalojė barrikadat dhe tė bėhet polic, duke marrė edhe ēelėsat e tė gjitha dyerve nė njė rajon policie, por nė fund u zbulua.

Njė gabim i madh qė i ka kushtuar reputacionin komisariatit tė njė qyteti nė Belgjikė. Gabimi u zbulua vetėm pas dy javėsh dhe fare rastėsisht, nga njė polic. Pas kėsaj njeriu i famshėm i arresteve u pushua nga puna. Ai kishte dalė nga burgu vetėm 15 ditė para se tė fillonte punėn e re si polic, dhe ishte destinuar pėr njė nga komisariatet mė tė rėndėsishme e mė serioze tė policisė se Brukselit. Toleromi i kėrkesės sė dokumenteve bėri tė mundur, qė njeriu i 40 arresteve tė futej nė punė si polic. Pasi iu kėrkua certifikata e sjelljes sė mirė, ai u mundua dhe e vonoi atė pėr 15 ditė me arsye tė ndryshme, por ata e lejuan pėrsėri ta fillonte punėn e ta paraqiste mė vonė certifikatėn e sjelljes, duke bėrė gafėn mė tė madhe tė vitit nė policinė belge.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://pejacity.albanianforum.net
 
I ARESTUAR 40 HERE BEHET POLIC
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: zbavitje muzik msn etj :: kuriozitete-
Kėrce tek: