FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 york ju prezanton veten :)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
york

york

Male
Numri i postimeve : 19
Age : 26
lokacioni : pej
Registration date : 17/06/2008

york ju prezanton veten  :) Empty
MesazhTitulli: york ju prezanton veten :)   york ju prezanton veten  :) I_icon_minitimeTue 4 Nov - 22:59

emri:york
mbiemri:american bled
profesioni: cigare
hobi:mem konsumu femnatkiss per pejacity`n
no coment
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mr.dock
team
team
Mr.dock

Male
Numri i postimeve : 87
Age : 89
lokacioni : peja
hobi ose puna juaj : xxx
Registration date : 15/06/2008

york ju prezanton veten  :) Empty
MesazhTitulli: Re: york ju prezanton veten :)   york ju prezanton veten  :) I_icon_minitimeWed 5 Nov - 17:06

mire se erdhe york sa kushton 1 paqet cigare e jotja Wink

Surprised no coment
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
york ju prezanton veten :)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: PEJACITY :: prezantimi-
Kėrce tek: