FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 SHKARKONI ME TE MIRAT E FORUMIT

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 164
Age : 26
lokacioni : BEVERLY HILLS
hobi ose puna juaj : ADMIN I FORUMIT
Registration date : 27/04/2008

SHKARKONI ME TE MIRAT E FORUMIT Empty
MesazhTitulli: SHKARKONI ME TE MIRAT E FORUMIT   SHKARKONI ME TE MIRAT E FORUMIT I_icon_minitimeThu 6 Nov - 22:51

http://pejacityspeedyforumcom.MyTownToolbar.com/

Toolbari NUK SPIUNON pėrdoruesit dhe nuk i transferon informacionin personal qė mundet me ju identifikuar sikur E-posta, duke siguruar anonimitetin komplet tė pėrdoruesve.

Kur pėrdorohet, toolbari dėrgon statistika tė paidentifikueshme rreth pėrdorimi dhe vetit e kėtij toolbarit nė Conduit serverėt(Conduit mundėson toolbarin). Statistikat janė komplet anonim, nuk pėrmban asnjė identifikim personal ose informata qė nė ndonjė mėnyrė e identifikon njė pėrdorues dhe IP adresat nuk incizohen. Pėrxoruesit ja tė lejuar qė nė ēdo moment pėr me ta ēaktivizuar transferin e tė dhėnave. Ne nuk i bashkojmė informatat individuale dhe pėrdorimin e internetit dhe nuk i ndajmė informata me askėnd. Njė ID unike ėshtė pėrdoruar pėr me ditė sa pėrdorues e pėrdorin toolbarin dhe nuk transferohet bashkė me informatat e pėrdorimit. Kjo ID unike nuk transferohet gjatė dėrgimit tė informatave tjera tė pėrdorimit nė toolbar.
Statistikat ruhen sigurisht nė Conduit.com dhe vetėm ne mujmė me i parė kėto.
Kėto informata pėrdoren pėr ta pėrmirėsuar eksperiencen e toolbarit bazuar nė si pėrdoret toolbari nga ju.

Informatat tė cilat transferohen nėse e pėrdorė toolbarin janė:


Duke kėrkuar nga toolbari

Kliko nė ndonjė buton tė toolbarit

Kliko nė E-post Njoftues

Kur e hapė RSS meny

Kliko nė njė gjė nė menynė RSS

Hape menynė

Kliko nė njė gjė nė meny

Hape dritaren e motit

Hape menynė me simbole

Kliko nė radio etj etj

arsye qe u krijua toolbari i forumit eshte qe ju te qendroni te lidhur me ne !!!!

Arrow WHEREVER YOU GO STAY IN TOUCH WITH PEJACITY FORUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://pejacity.albanianforum.net
 
SHKARKONI ME TE MIRAT E FORUMIT
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: PEJACITY :: INFORMACION-
Kėrce tek: