FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 regullorja per reklamimin e web sit`it

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 164
Age : 26
lokacioni : BEVERLY HILLS
hobi ose puna juaj : ADMIN I FORUMIT
Registration date : 27/04/2008

regullorja per reklamimin e  web sit`it Empty
MesazhTitulli: regullorja per reklamimin e web sit`it   regullorja per reklamimin e  web sit`it I_icon_minitimeSun 9 Nov - 20:34

1.Reklamimi i web faqeve ėshtė rreptesisht i ndaluar pėr motive sigurie ju mund te reklamoni web sitin tuaj ateher ku ne websitin tuaj shifet emri pejacity.albanianforum.net ne listen e partnerve

2.ndalohet te postohet qdo web sit qe ka per qellim .te ofendoj qdo antar te forumit,Nxisin racizem, luftė, ose akte tė kunderligjshme,
3. Bėjnė propogandė partiake nė formen e slloganeve, thirrjeve ose programeve (pėrjashtohet informimi dhe analiza).

4.Reklamimi i produkteve ose veprimeve ilegale,pornografike, ose pirate.

Ēdo anėtar i forumit ėshtė i detyruar t'i respektojė kėto rregulla pa pėrjashtim.

Argėtohuni sa tė mundeni nė Forumin tonė.
Mundohuni tė jeni tė sjellshėm dhe ndihmoni njėri tjetrin nė forum.
Bėni njė kėrkim para se tė hapni njė temė tė re.

Mesazhet qė pėrmbushin qoftė edhe njė prej ketyre kushteve do tė modifikohen ose fshihen nga moderatoret.
Anėtarėt qė thyejnė nė mėnyre frekuente kėto rregulla nuk do tė lejohen tė shkruajne nė forum pėr njė periudhe tė caktuar ose do tė pėrjashtohen.


Kėto rregulla janė tė konsultushme dhe nė menun Rregullat e Forumit

Ju urojm njė qėndrim sa mė tė kėndshem
ME RESPEKT STAFI I PEJA CITY

per gjdo gje lajmeroni administratorin ne adm-pejacity@hotmail.com

:thnx:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://pejacity.albanianforum.net
 
regullorja per reklamimin e web sit`it
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: PEJACITY :: regullorja-
Kėrce tek: