FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 regullorja per shitje-blerje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 164
Age : 26
lokacioni : BEVERLY HILLS
hobi ose puna juaj : ADMIN I FORUMIT
Registration date : 27/04/2008

regullorja per shitje-blerje Empty
MesazhTitulli: regullorja per shitje-blerje   regullorja per shitje-blerje I_icon_minitimeWed 26 Nov - 21:20

Ju bejm te ditur se faqja jonė si dhe staffi i saj nuk jep kurefar pergjegjesie lidhje me tregun i cili zhvillohet ketu.. Ky eshte treg i hapur per te gjithe dhe kshtu qe kushdo mund te merr pjes ne ket treg.. prandaj ne ju lusim te keni vemendjen se si i beni marreveshjet e juaja mes shitesit dhe bleresit.
Ju lutem tekeni kujdes ne pagesat electronike, disa shembuj:
para se te paguani diqka ju duhet ta keni te kjart se cka po bleni, te keni informata te mjaftueshme per personin mete cilin beni tregti..Te mos ja jepni numrin e Vizes asni personi te panjohur, Informatat lidhje me adresen ne te cilen mjeti dergohet te jen private kshtu qe mos te ngelni qe dikush tjeter te jav merr mjetin per te cilin keni paguar ju, e kshtu me radh ..
Me ne fund Ne ju pershendesim dhe shpresojm se do te kaloni bukur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://pejacity.albanianforum.net
 
regullorja per shitje-blerje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: PEJACITY :: regullorja-
Kėrce tek: