FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 GRAMAFON ENTERTAINMENT

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 164
Age : 26
lokacioni : BEVERLY HILLS
hobi ose puna juaj : ADMIN I FORUMIT
Registration date : 27/04/2008

GRAMAFON ENTERTAINMENT Empty
MesazhTitulli: GRAMAFON ENTERTAINMENT   GRAMAFON ENTERTAINMENT I_icon_minitimeSun 7 Dec - 17:30

ME DATĖN 07/12/2008 NĖ LISTEN E PARTNERVE TAN ESHTE SHTUAR EDHE NJE WEB FAQE SHQIPTARE E CILA MERET ME ,Shėrbimet nė audio ,Editim, Videoproduksion ETJ AI WEB ESHTE i GRAMAFON ENTERTAINMENT :prioritetet e caktuara qė nė fillim nga ideatorėt e Gramafon Entertainment janė realizimi i veprės sė mirė kualitative, origjinaliteti nė tė gjitha aspektet dhe pėrzgjedhja e veprės pėr publikim . Falė stafit tė pregaditur dhe njerėzve qė kanė qenė pjesė GRAMAFON ENTERTAINMENT njė kohė tė gjatė madje edhe nė rastet mė tė vėshtira u janė pėrmbajtur kritereve qė i kanė caktuar qė nė ditėt e para tė funksionimit.

www.gramafon-ks.com


no coment

_________________
--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --


no coment
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://pejacity.albanianforum.net
 
GRAMAFON ENTERTAINMENT
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: PEJACITY :: INFORMACION-
Kėrce tek: