FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Ip te serverave PER Conterstrike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 164
Age : 26
lokacioni : BEVERLY HILLS
hobi ose puna juaj : ADMIN I FORUMIT
Registration date : 27/04/2008

Ip te serverave PER Conterstrike Empty
MesazhTitulli: Ip te serverave PER Conterstrike   Ip te serverave PER Conterstrike I_icon_minitimeFri 12 Dec - 15:21

82.114.95.0:27015
82.114.95.0:27016
82.114.95.0:27017
82.114.82.138
82.114.66.13
205.75.25.71
213.149.96.42 :27015
10.10.0.11 :27015
82.114.80.202:27015
82.114.80.202:27016
82.114.80.202:27017
1. IP: 82.114.80.202:27015 KujtesaGjakovė Game Server #1
2. IP: 82.114.80.202:27016 KujtesaGjakovė CLAN Server #2
3. IP: 82.114.80.202:27017 KujtesaGjakovė Fun Server #3
4. IP: 82.114.95.0:27015 KujtesaGame Server #1
5. IP: 82.114.95.0:27016 KujtesaGame Server #2
6. IP: 82.114.95.0:27017 KujtesaGame Server #3
7. IP: 82.114.72.54:27015 ..::Prishtina Public Server::..
8. IP: 82.114.72.54:27016 ..::Prishtina Fun Server::..
9. IP: 82.114.72.54:27020 ..::Prishitna CLAN Server::..
10. IP: cs1.ipko.net 80.80.160.115:27015
11. IP: cs2.ipko.net 80.80.160.116:27015
12. IP: cs3.ipko.net 80.80.160.117:27015
13. IP: cs4.ipko.net 80.80.160.118:27015
14. IP: cs5.ipko.net 80.80.160.119:27015
15. IP: cs6.ipko.net 80.80.160.114:27015 (password kitha)
16: IP: cs7.ipko.net 80.80.160.113:27015 (password cocacola)
17. IP: 80.80.170.70:27015 CS – need for speed
18. IP: 80.80.170.72:27015 AWP only – need for speed
19. IP: 80.80.170.71:27015 FUN – need for speed (down)
20 . IP: 195.26.159.86:27018 MAX Clan War 2 by ADSL.com.mk
21. IP: 195.26.159.82:27019 MAX Public 3 by ADSL.com.mk
22. IP: cs.albateam.biz ALBATEAM
23. IP: 87.106.108.147:27015 CS Maroc
24. IP: 212.200.164.27:27015 L - gaming CLAN WAR Server
25. IP: 62.75.163.183:27015 [CS1.Dardania.Com] – Public Server
26. IP: 85.25.68.61:27015 [CS2.Dardania.Com] – CM Server
27. IP: 82.117.194.227:27015 KGB Alfa by sbb.co.yu
28. IP 85.25.64.53:27015 GalaxyStrike Public Server
29. IP 85.25.64.53:27016 Galaxy CM Server

30 snc sv 81.171.105.149:27015

31 svc vs 87.98.150.135:27015
32 gogle cm server 87.98.150.135:27015
33 gogle tach 82.114.81.230:27015
34 gogle tach fun sv 82.114.81.230:27017
connect 82.114.81.230 connect 82.114.81.230 connect 82.114.78.50
no coment no coment

_________________
--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --


no coment
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://pejacity.albanianforum.net
 
Ip te serverave PER Conterstrike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: zbavitje muzik msn etj :: lojra-
Kėrce tek: