FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 fraza dashurie

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.dock
team
team
Mr.dock

Male
Numri i postimeve : 87
Age : 89
lokacioni : peja
hobi ose puna juaj : xxx
Registration date : 15/06/2008

fraza dashurie Empty
MesazhTitulli: fraza dashurie   fraza dashurie I_icon_minitimeFri 15 Aug - 11:48

Sonte yjet i shikoj nje deshir deshiroj buzet e tua ti kafshoj dhe feor te te shtergoj te jem me ti gjer sa te jetoj se pa ti zemer koha nuk me kalon...

E mallkoj diten qe kam degjuar per dashurin mallkoj momentin kur buzet e mia e than fjalen TE DUA mallkoj momentin qe kam lind kur une te dua ti me con te vuaj

Ti je shpres ti je gėzim ti je pjes e shpirtit tim tė kam hėnė e tė kam drit tė kam zemėr tė shpirt mes me shpres dhe pa durim qė tė bėhesh FATI IM...

E mallkoj diten qe kam degjuar per dashurin mallkoj momentin kur buzet e mia e than fjalen TE DUA mallkoj momentin qe kam lind kur une te dua ti me con te vuaj

Me prit shpirti im mos fli pa mu,tek shtrati yt dua me u afru, ngadal te perqafoj ter naten te te ledhatoj, mos fli pa mi ti shpirti im, dua te me puthesh dhe ta ngrohesh shpirtin tem, ter naten zgjuar te rrim dhe mos ta ndjejm fare vetmin...naten e mir te dua Bes

1.Ari esht metal i cilli qmohet dashurija esht semundje e cilla nuk sherohet.2.Droga esht e shtrejt qmimin nuk ja di nese me tradhton une do ta pi.

Ne jet kam bere 4 gabime:
1. Kam lind
2. Po jetoj
3. S'kam vdekur
4. Dhe ty qe te dashuroj


dua te behem cigare te qendroj ne buzet tua sa her te behesh nervoz te kesh nevoj per mua po pse bre loqka jem gjithmon po ma prish planin sa her po bahem cigare ti po e len duhanin


Shikimi yt mbi mua rreshkiti, shpirtin tim thelle e tronditi.
Ti zgjate doren dhe me perkedhele lehte, zemra fort me qau me lot e nxehte...

i vetmuar jam se ty ste kam prane,i vetmuar do jeme deri sa ty te te kem...

Zemra e djalit eshte si gur kush hyn nuk del kur Zemra e vajzes eshte si otel smiret vehst kush hyn kush del...

mos dashuro perfekten,bej perfekte ate qe dashuron

Me gjithe shpirt te dashurova,ndaj te fal me pergjerim,te vetmen vuajtje qe provova,te parin lot ne syrin tim.....
Te duash nuk do te thote te gjesh perfeksion por te falesh difektet....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
fraza dashurie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: zbavitje muzik msn etj :: poezi-
Kėrce tek: