FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 fraza puthjesh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.dock
team
team
Mr.dock

Male
Numri i postimeve : 87
Age : 89
lokacioni : peja
hobi ose puna juaj : xxx
Registration date : 15/06/2008

fraza puthjesh Empty
MesazhTitulli: fraza puthjesh   fraza puthjesh I_icon_minitimeFri 15 Aug - 11:51

ne detin e qet lundron nje flet aty shkruan te duaa per jet nese sme beson puthi buzet e mia ateher e din se qfare eshte dashuriaa.


Te puth ne buze qe te flesh me embel...
Te puth ne sy qe t'me shohesh enderr...
Te puth ne faqe qe te ndjehesh me mire...
Me mijera te puthura te them Naten e Mire...


Cdo gje ka marr fund mes nesh, shum pom nervozon dhe ta dhish se me nuk dua te kem asgje me ty i tha lepuri lakres dhe e hengri

buza po dridhet, loti po pikon zemra po qan ne heshtja, por ti larg se degjon, goja me eshete mbyll e smund te flas, zemra me thot shpejt do te jemi bashk
qaooo jeni super veq vazhdoni

te shoh ne enderr per gjdo nat po mendoj se te kam ne shtrat e qoj doren per me te kap kur zgjohem jastiki that.


Shum afer te ndjej,Ne realitet shum afer te kam,po per zemren time miliona kilometra jan shpirt,,,,,,,,,


kur ti puth buzet mu duket se jam ne parajs.Andaj puthem menjehre qe te jem ne parajs gjithehere


do ta jap nje puthje me gjith deshir si nje pershendetje per naten e mir me shpres ,ne enderr te pres se ndoshta neser do te vdes e puthja ime kujtim te te mbes

Dashurija pa puthje si telefoni pa mbushje

e shikoj shiun qe bie pa pushim dhe mendjen e kam veq te shpirti im gjdo pik e shiut qe bie ne xham eshte puthje per ty qe afer ste kam


do ti dergoj pellumbat e bardh qe tivjedhin buzet tua qe ne mes te nates te mi sjellin mua e ti puth e ti them se sa shum te duaaaa AAAAAAAAA

Ne nje nat te qetkur ti te jesh i vetmuar a te nevoitet dikush per te ledhatuare per te puther e per te len pa gjum a deshiron zemer qe ajo te jem une

Rruget jan te gjata netet jan pa fund qendroj larg teje e s'te gjej askund eja ti pran meje mos me le ne vetemi te puthi nje her e ta heki ket merzi

puthja e let ta te leton kurse puthja e rend te mashtron
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
fraza puthjesh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: zbavitje muzik msn etj :: poezi-
Kėrce tek: