FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 fraza miqesie

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.dock
team
team
Mr.dock

Male
Numri i postimeve : 87
Age : 89
lokacioni : peja
hobi ose puna juaj : xxx
Registration date : 15/06/2008

fraza miqesie Empty
MesazhTitulli: fraza miqesie   fraza miqesie I_icon_minitimeFri 15 Aug - 11:56

Te dashuroj gjdo nate,ty te endrroj,kam deshire te jem me ty ne gjdo moment te dites,zemer te mendoj naten kur mbyll syt,dhe kur zgjohem ne mengjes ty o shpirt nuk te shoh atehre telefonin marr ne duar nje mesazh ty per ta derguar ti them dy fjale te embla o shpirt o zemer veq ty te duaaaaa.........

Te pata shoqe...prej femiris,
krejt sekrete ti tregova ty..!
kan e du e kan se du kan .
e kom s.m.p e kan s'muj
me duru..!
prej krejt te tregova e shum ty te besova..!
po tash e kom kuptu me krejt senet qe ti
kom tregu ty te paskna lendu..!
se ti um paske dasht e une kurr s'ta kom rras..!
gjith per qikat tjeter te kom fol..!
ee kuku per mu kokna pas bon hor..!
se kom dit qe ti mu m'ke dasht..!
e as ti kurr s'ke tregu..!
une te deshta si vlla si shoqe te zemres..!
e ti mu me paske shiku si mashkull..!
shum sene ke enderru..! e une hiq se kom kuptu..!
Kur e kom marr vesh prej tjeter kujt...!
qe ti ishe dashuru ne mu..!
desh jom tranu...nuk kom dasht as me besuu..!
jom ardh te ti shum shpejt edhe te kom vet..!?
a asht e vertet??
ti e pranove...edhe mu me lendove..!
prej at dit shoqeria jone ka perfundu..!
edhe pse hala mir nuk po muj me besu..!!
qe dy shok shum te mir me u prish per nje dashuri..!
per nje dashuri pa sukses..!


Mik e ke ate i cili te terheq drejt gabimit, dhe j0o ate i cili ta zbukuron gabimin.

sa i mir eshte gjumi ne mesin e nates se e rende eshte dashuria me shokun e klases
Shoket e vertet jan si yje,ndonjehere ti smundesh ti shohesh ata por ata gjithmon jan aty!!!

sa i mir eshte gjumi ne mesin e nates se e rende eshte dashuria me shoqen e klases
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
fraza miqesie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: zbavitje muzik msn etj :: poezi-
Kėrce tek: