FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumKrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 mu knaq tu kesh 2

Shko posht 
AutoriMesazh
Mr.dock
team
team
Mr.dock

Male
Numri i postimeve : 87
Age : 89
lokacioni : peja
hobi ose puna juaj : xxx
Registration date : 15/06/2008

mu knaq tu kesh 2 Empty
MesazhTitulli: mu knaq tu kesh 2   mu knaq tu kesh 2 I_icon_minitimeFri 15 Aug - 14:30

kur u rrxun kulla binjake rugova,thaqi,dhe ramush shkun mi shpreh ngushllime bushit edhe shkoj ramushi me 1kg portokalla kur hyni te bushi, bushi i tha rojeve shtinja ne both.Ramushi dul tu kajt hyn rugova me 1kg banane si hin te bush bushi ja ban shtinja ne both kur ja shtin ne both ky ja nis me kesh bushi thote pse po kesh rugova thote po medhimet thaqi qy i ka dy bostana

Titulli: kryeministeri

kryeministeri Bajram Kusumi pasi e mori besimin e parlementit,menjher e lajmroj gruan e tij ne telefon dhe i thote : grue banu gati se sonte ke me fjete me kryeministrin ajo ja kthen thote :pse ae paskan lushu ramushin a...


Titulli: teknologjia

ukan amerikani edhe ka than na e kena teknologjin shum te zhvillume si te gjujna nje hekur ne qjell bohet raket gjermani ka than edhe an e kena si te gjujna nej dru bohet anije shqiptari ka than edhe na e kena si te ulum nej mut ne fotele bohet politkan
Titulli: teknologjia

ukan amerikani edhe ka than na e kena teknologjin shum te zhvillume si te gjujna nje hekur ne qjell bohet raket gjermani ka than edhe an e kena si te gjujna nej dru bohet anije shqiptari ka than edhe na e kena si te ulum nej mut ne fotele bohet politkan


Titulli: Politikanat

Po garonin Bushi, Putini dhe Rugova, cili ka ushtarin m t fort dhe besnik.
Bush: tani di ta shohni se ka sht Marinsi. Xhon!
Po, ser.
Shko krce nga ajo kull atje pr shtetin tuaj dhe pavarsin.
Ser, un jam i martuar, fmij, familje...
Turp! Na ofendove, veten, mua dhe Amerikn.
Putin: Tani ju do ta shohni se ka sht bereta e vrtet Ruse. Vladimir.
Po shoku kryetar.
Shko krce nga ajo kull pr shtetin ton dhe shokun Leninin...
Shoku kryetar un kam grua, fmij...
Turp, na ofendove shtetin, mua dhe veten.
Rugova: Tani ju do ta shohni ushtarin tim. Hasan, eja ktu
Shka u bo bre?
A po e sheh at kull atje?
Po
Mos gabo me shku e me kcy prej atje...
Po a? Ti po m kallxon mua, tash menjhre bile...

Titulli: ankimi

ankohet te presidenti ministresha malihate termkolli ,zotri president krejt kabineti po me thojn se je mashkull.
presidenti hajt bre mos te ha kari qka thojn njerzit


Titulli: Nasa

Ekspertet e Nases kërkojnë një Astronaut për të fluturuar në Planetin mars. Lajmërohen një Gjerman një Rus dhe një Shqiptar.I pari te komisioni hyn Gjermani: E pyesin: Sa para kërkon ti për të fluturuar: Gjermani thotë: dy miljon euro; një miljon për gruan time nëse me gjen diçka dhe një miljon për veti. I dyti hyn Rusi dhe ai kërkon: tre miljon: një për veti, një miljon për gruan dhe një miljon për nënes Rusi. I treti hynë shqiptari dhe kërkon katër miljon euro. Kryetari i Komisionit të NASES pe pyet: e pse ti kërkon katër miljon?: E ky përgjigjet:Po një miljon për Ty qi po më jep punë se i papun jam, një miljon për veti dhe dy miljon pi due per qit Gjermanin me ja dhan me fluturue në vend meje..

.
Titulli: kur nanoja me saliun vdiqen

kur nanoja me saliun vdiqen vajten ne fer nga mekatet qe kishin bere djalli i denoi qe ta kalonin jeten ne qeli po me nje femer me te shpifur se veten.nanon e denuan me nje plake, pas disa ditesh nanoja vajti ne qeline e saliut atje shikon salen me xhulia roberts po benin sex.i merzitur nanoja vete te djalli edhe ankohet pse i keni dhene saliut femer me te bukur.edhe i thote djalli po ne kemi denuar xhulia roberts ta kaloje jeten me nje me te shpifur. Titulli: papagalli&prifti

ishte kan nji hogj edhe e kishte pas nji papagall edhe hogja e kishte mesu papagallin qa te han me than bismilahe edhe kur nji dit e dergon ne pazar edhe kur vjen me e blej nji prift edhe e merr papagallin prifti e dergon ne banes edhe kur ti qet prifti ushqim papagalli ja ban bismilahe e ti vjen inati thot komeja humb ket shprehje edhe nuk i qet me hanger nji muj dit kur ti qet mbas nji muje papagalli ja kthen ELHAMDULILAH shkoj ramazani.... Titulli: mesuesja

ka qen njeher nje nxenes i cili beri zurm dhe mesuesj i tha te del ne drras te zez dhe te vizaton nje tren duke ecur.Mesuesja u kthye me shpin kah djali. Ai vizatoi nje vagon dhe e pyeti mesuesja se qkishte ber ai i tha mesues: derisa u ktheve ti treni shkoi Titulli: Profesori

Nje nxenes ben problem ne oren e mesimit,profesori thot:qu del jasht edhe bima prindin,ooo profesor babin e kom namerik.
Profesori:ani nanen!
Nxenesi:tanden profesor Titulli: Respektoni t vjetrit

Msuesja i mson nxnsit q ti respektojn m t vjetrit.
Nj nxns duke shkuar n shtpi e prshndet nj njeri
-Mirdita axh.
Ma hongsh karin, i thot ai.
t nesrmen msuesja i pyet nxnsit
a e keni prshndet dik?
Po thot nxnsi
por mu m kan thon dika.
Po ka t kan thn?
Nuk muj me tregu se sht flliqt...
Po hajt e kallxoje pak me rrotulla , i thot msuesja.
Poo msuese, me ka thn, ma hongsh at senin q hin n pidh valla. Titulli: nipi dhe plaku
Mbrapsht n krye Shko posht
Mr.dock
team
team
Mr.dock

Male
Numri i postimeve : 87
Age : 89
lokacioni : peja
hobi ose puna juaj : xxx
Registration date : 15/06/2008

mu knaq tu kesh 2 Empty
MesazhTitulli: mu knaq tu kesh 3   mu knaq tu kesh 2 I_icon_minitimeFri 15 Aug - 14:31

nje dite mesusja iu thot nxansave kush di me bo si ujk,krejt provojn po asnjeri nuk munden me bo,edhe mesusja iu thot qe ta ushtrojn per nesra.Dhe kur vijn nesrit ne shkoll nxansat njeri e kish marr bablokin me veti mesusja po e vet pse e ke marr bablokin, ky po i thot qe babloki di me ba si ujk se une spo di,edhe msusja i thot po qysh di gjyshi yt ky iu afrohet gjyshit ne vesh edhe po i thot baba lok baba lok pre kurit ske flet me loken edhe ky ja ban aaiiuuuuuuuuu moti Titulli: Nxenesi dhe babai

Ka shkuar nxnsi n shkoll dhe ka pasur test. Babai e ka pyetur se a i dite pytjet? Ai i tha: Pyetjet i dita por prgjigjet Jo. Titulli: Studenti i pasur dhe i varfun

Ish kon njher provimi i Historis. Qe po hyn nj student i pasur,- Profi e pyet: ku ka ra bomba e par atomike? Nxnsi i thot se s'e din, por ia jep 3000 euro profesorit dhe ky e kalon. Kur hyn i varfuni ky e pyt pytjen e njejt.- Ku ka ra bomba e par atomike ky i thot n Hiroshim dhe n Nagasaki, Profesori e pyet se sa kan vdek, e ky i thot 2 milion persona, e profesori ia kthen emrat koleg, emrat... Titulli: Studeni budallë

Ishin kon ni her dy studenta njoni ishte i mequm e tjetri budall edhe ata baba i vet i ka qu me studiu edhe mas pari u hi i meqmi edhe i ka thon prof. pytëm qa të dush une krejt i di edhe i ka thon prof.kush u kon atëher kryetar i Gjermanis ai ka thon Hitleri tani i ka thon me qa marohet shpija ai ka thonë me tulla baskia edhe dërasa edhe pytja e fudit u kon se a ka jetë ne han ai ka thon ka veq hala nuk e kan zbulu shkenctarisht edhe u dal i pari i ka thon tjetrit përgjegjja e parë osht Hitleri e dyta tulla baskia dresa edhe e treta po por nuk e kan zbulu shkenctarisht edhe hin budalla i thot prof.si quhesh ai ka thon Hitler e ka vet qa ki ne kry ai ka thonë tulla baskia drasa edhe i ka thonë a je budall i ka thon po por hala nuk e kan zbulu shkenctarisht. Titulli: msuesja dhe aqimi

ish kan nje djal dhe e kish pas emrin aqim dhe kur u shku ne shkoll u hi mas dere mu mshef prej ni shokut dhe kur u hi msuesja ne klas tha nje nxenes oj mesuese aqimi mas dere! Ne oren e gj.shqipe profesori po ben perseritje.Kush do na shkruaje nje fjali me emrin Trandelina?Cohet Genci dhe shkruan :Trandelina eshte punetore.
Edhe nje tjeter fjali me emrin Trandelina,cohet Mimoza dhe shkruan :Sot me Trandelinen shkuam ne party. Ashtu pra shume mire pergj-et profesori.Nje nxenes sikur me frige con gishtin por sesht i sigurt a te shkruan,profesoru pasi e shikon e nxjer ne drase,nxenesi shkruan :Trandelina eshte kurve!Profesori nervozohet dhe e reh nxenesin dhe e nxjer perjashta.Pas mbarimit te ores profesori e theret nxenesin dhe e pyet :hey djali ku banonte ajo trandelina? Titulli: Peterseni ne xhenem

Ish kan Peterseni, Bushi dhe, Elizabeta II ne xhenem. Qohet Elizabeta me fol ne tel. nje min. me popullin e saj dhe kur e paguan i thot xhenemi 1 mil. funta, nejse qohet edhe Bushi qashtu e atij u bohet 10 mil.$, ne ata i vjen inati Petersenit qohet edhe ky fol me Kosoven 4min. kur shkon me pagu i thot xhenemi 5euro, se ketu eshte lokal.

Titulli: rugova

Shkojn kshilltaret e Rugoves me e zgju prej gjumit
Rugoven per me ja kumtu lajmin se eshte vrar Hashimi. I
thon 'zgjohu se u vra Hashimi' e Rugova pergjigjet 'Auu e
paska vra Thaqi' Pergjumshem

Titulli: Deputeti

Një deputet e zuri djalin e tij 15 vjeçar duke gënjyer dhe u bë si i çmendur:
-A e di sa gjë e keqe është të gënjesh? A e di se çfarë u bëjnë atyre që gënjejnë?
-E di,i bëjnë deputetë!. Titulli: Provimi me shkrim

Hyn nje djal me bo provim me shkrim ne gjuhen shqipe.E merr provimin e shkruan e perfundon edhe ne fund te fletores ja qet do ..... ,,,,, ?????? !!!! e shenja tjera te piksimit ia dorzon mesueses dhe i thote:"Mesuese kqyr ne fund i ki do shenja te piksimit e ti qitja ku duhet"


Titulli: nxansi e msusja


Po e pyet msuesja nj nxns: thuaj disa emra t njerzve t famshm? Nxnsi po i prgjigjet P.Sh. Ronaldo, Ronaldinho , Zidane , Makay etj. Msuesja po i thot: Po a e njeh Pikason Moxartin Shekspirin etj .Dhe nxnsi po i prgjigjet jo msuese nuk i njoh lojtart rezerv.

Titulli: Gjumashi

Arsimtari i drejtohet nxënësit:
-Ju nuk mundë të flini në orë të mësimit!?
-Po do të mundja,po që se flisni me më të vogël!

Titulli: e flliqi ma shum

kishte qen nje djalosh qe qdo her e genjente babain edhe tash babai per mos me e genjy mo djali i tij bleu nje aparat qe ajo kur te genjeje te ban alarmi.Dhe nje dit vjen djali nga shkolla dhe i thot babait o babi kam mar sonte 5 babai menjeher rreagoi pse po genjen shiko se aparati po ben ky djali menjeher thot o gabova 4 apet aparati ben babai menjeher thot pse o djal genjen se ti sedin se kur kam qen ne kohen tende krejt 5 i kam pas dhe tash me me ne fund aparati eksplodonTitulli: Drejtori

E zgjon nëna të birin e vet për në shkollë dhe i thotë:
-Zgjohu biri im,do të vonohesh!
-Nënë nuk dua të shkoj në shkollë. Nxënësit më urrejnë kurse arsimtarët më maltretojnë!
-Biri im! Janë dy qështje pse duhet të shkosh në shkollë . E para është se i ke 45 vjet , dhe e dyta sepse je drejtor i shkollës!


Titulli: pilici

kan qen dy nxenes te vegjel edhe shkonin ne shkoll> kur shkonin ata ne shkol kaloishin ka stacioni i policis: nje dit njeri djal ju drejtohet policit e i thot: shoku polic e e njef dinin: polici i thot> cilin din nxenesi ja kthen qaj se ta shtin nje her dy her e tri me radh i thot policit tani polici e takon nje shok e i thot kaloj dy nxenes per qdo mengjes e me thoin shoku polizc a e nje dinin une i tham cilin din aj thot qaj se ta shtin ja bon plici shokut a din ti naj fore me ja lshu nxenesit qa mi than une eh: thot shoku po une ta tregoi nje: thuaj e e nje dahutin cilin dahut thuaj qaj se ta fut ok flm shum. edhe nesrit vijn prap nxensit i thir polici ja bon o ti djal a e nje dautin nxensi ju kthehet e i thot aiiiiiii shokun e dinit a cilit din more qaj se ta shtin
.
Titulli: luli
Mbrapsht n krye Shko posht
Mr.dock
team
team
Mr.dock

Male
Numri i postimeve : 87
Age : 89
lokacioni : peja
hobi ose puna juaj : xxx
Registration date : 15/06/2008

mu knaq tu kesh 2 Empty
MesazhTitulli: mu knaq tu kesh 4   mu knaq tu kesh 2 I_icon_minitimeFri 15 Aug - 14:31

U kan ni djal me emrin lul edhe kur u shku ne shkoll i ka than msusi me numru der ne 10 ehde ai tash ja ka nis 1,2,3,4,6,7,8,9,10 edhe i ka than msusi dobt e ki noten se spo din luli i ka than pse ai i ka than qysh pse ku e le 5 ai i tha po nditar o msus.


Titulli: klasa

mesuesja i tha klases ti shkruar 3 pytje nje djal i tha babes tha bab tregoma ni pytje ai ishte nervozuar dhe ja boni me ta rapagjesh njo ti qes qyrat tok pastaj motres ja bon ma trego nii pytje ajo ishte tu luajtur me tren dhe ajo tha tytyty dhe shkon te nana djali i thot nanes nan tregoma ni pytje ajo ja bon qyra majmuni me breg dhe kur shkon ne shkoll aj djali mesuesja e qon dhe thot ai djali qohet dhe i thot pytjet me ta rapaqesh ti qesh qyrat tok msusja thot kujna tytyty msusja thot tash ta thiri dritorin kur vjen dritori djali thot qy majmuni me breg.? Titulli: shqiptari gjermani dhe amerikani

kishte pas qene shqiptai gjermani edhe amerikani tash kta e kan bo cili mund te qendron me shume pa buke mirpo aty e kan pas edhe telefonin dmth ne qofse nuk mujn me qendru me thirr ne tel ja kan dhon ata numrin e telit mir tash hin gjermani rrin 1 dite 2 3 4 kur bohet 1 jave thirr ne tel edhe i thot qe nuk mund te qendroj me shume tash hin amerikani edhe ai rrin 1jave kur bohet java e dyte thirr ne tel thot qe nuk mund te qendroj me shume tash kur hyn shqiptari bohet i jave bohet dy jave bohet 3 jave bohet 1 muj pastaj komisioni dyshojn se mos ka vdekur kur te hyjn mbrenda qa me pa shqiptari tu i mshu zitit me kry ata e pysin se qka ki o i thot e kam hharu numrin etelefonit hahhaha

Titulli: plaka dhe vajza

Kish qen nje plak dhe nje vajze duke ecur rruges.Pastaj andej pari kaloi nje njeri i huaj.Ai duke vrapuar e rrezoi vajzen dhe i tha vajzes"sorry".Kur i huaji shkoi plaka i tha vajzes:-edhe te rrezoi edhe te tha sorr.

Titulli: Kulleri

Shkon nje Kuller ne nje fshat dhe i afrohet nje lope ,kur ajo ja hini shkelum, kulleri s'largohet po veq kqyr. Pastaj vie nje fshatar edhe po i thot largohu se ta hin apet.
Kulleri i pergjigjet ,, po veq s'ka te drejt a ''

Titulli: Shqiptari

Bjen vajza e nje miljoneri ne nje bazen ku gjindet nje perbindesh i madh. Miljoneri propozon nje shume parash shume te madhe per njeriun i cili do tja shpetonte jeten vajzes se ti.Nje shqiptar arrin ta shpetoi vajzen dhe miljoneri i drejtohet shqiptarit : Sa po ke qejf me te dhan qe e shpetove qiken tem?
Shqiptari pergjigjet :Kurgjo spo du veq net del qaj qe me shtyvi ne bazen kush o? Titulli: Babi&Djali

Ish kan ni djal i ri edhe e kish vet baben e vet bab po ta mar kerin e po shkoj dikun baba i thot o bir pse i ki kamt aj djali ja kthen te majten per me koqit te djathten per gaz

Titulli: shqiptari ne pushime

nje shqiptar shkon ne australi ne pushime dhe hyp ne nje autobus e del per te shetitur ne malet e australis dikur ndalet autobusi dhe del shqiptari ne male e esheh nje bari me delmet e tij dhe i ofrohet shqiptari bariut dhe i thot hej nese ja qelloj sa delme i ki ta mar nje delme e e pjeku ani thot bariu po pa i ngjeh ani thot shqiptari dhe veq i shikon nje here dhe i thot 135 bravo i thot bariu mere delmen shkon shqiptari ne tub te delev dhe e qet nje ne krah e niset prit i thot bariu qka pergjigjet shqiptari nese ja qelloj nga je athere ma kthen delen ani thot shqiptari fol nga jam bariu ija kthen prej shqiperis nga e dite ithot shqiptari .bariu po kollaj prej 135 deleve e more qenin
.
Titulli: A eshte larg afrika?

A sht larg Afrika?
Babi,babi ku gjindet Afrika.Paj...nuk e di bre bir,veq sigurisht nuk eshte larg se ne pune te une punon nje zezak e gjithmone vjen me bicikel e nuk vonohet. Titulli: Te berberi

Te berberi
"Sa kushton qethja e flokeve"? "10 euro". "E sa kushton rroja"? "5 euro" ..."Ma rruj koken, pra" !!!
--------------------------------------------------------------------------------
Titulli: djali edhe polici

TU SHKU RRUGES POLICI E KA TAKU NI FMIJ.FEMIJA E KA PYET POLICIN SA ESHTE ORA ;POLICI IA KTHEU NJEZET MINUTA NE TETE .FMIJA I LUMTUR DHE I GEZUAR QE QI TREGOI I THA POLICIT.OK PRA NE TETE E HENGJSH NI MUT TE NXET!POLICI I INATOSUR PER ATO FJAL FILLOJ TA NDIQTE FEMIJUN.DUKE VRAPUAR E TALOJ NJE NJERI I CILI E PYETI PSE VRAPONTE ASHTU SIKUR TI HUMBTE DIQKA .POLICI I THA ;NJE FEMI TALLEJ ME MUA DHE ME THA QE NE TETE E HENGSH NJE MUT TE NXET,PO PRIT SE EDHE PESE MINUTA KE KOHE IA KTHEU TJETRI POLICIT
.
Titulli: zezaku

ish kon ni her ni djal qe nuk kish pa kurr zezak edhe ni dit ai ke tu ec me baben ne rruge ata permas i kishin pas ni zezak edhe baba pordhi,djali kur e pa zezakun permas i tha babes:-Babe leje qe pordhe po edhe qito permas e nxive.hahah -"Beni sa bëjnë 20 + 20",e pyet mësuesja Benin
-"20 + 20 bëjnë 80" -përgjigjet Beni
-"Kush të mëson ty matematikë Beni që të llogaritësh kështu"-pyet sërish mësuesja
-"Babi" -përgjigjet Beni
-"Ç'ka punon babi ytë"-pyet mësuesja.
-"Është kamarier" -përgjigjet Beni

Titulli: lugati

E ka pas njoni shpin te vorret edhe u tut shum me kalu ka vorret edhe nihere ka prit derisa vjen dikush e qon ne shpi ...
vjen ni plak edhe ja bon ky djali a bon bre me me percjell deri ne shpi se po tutna po more ja bon plaku...
kur shkon ne shtepi ky djali ja bon flm shum ...ky
plaku ja bon ska perser se edhe une jom tut kur jom kan gjall...

ni. --------------------------------------------------------------------------------
Titulli: shabani edhe edita

nje dit shabani duke folur ne internet me nje vajz dhe e lojn mu taku ne nje lokal te nesermen takohen te lokalu ku ata e kishin caktuar edhe po e pret shabani ate vajzen hyn vajza dhe po afrohet te shabani i cili po i prezentohet vajzes"shabani "vajza po ja kthen edita,e dite hamamin masi tkallxova une \

Titulli: Programeri

Programeri - pordh, dhe mendon qysh ka mujt me dal, pa e prek "enter"!!!
--------------------------------------------------------------------------------
Titulli: kompjuteristi

Ndalet kompjuteristi para pompes se benzines per te marre benzine.
-Punetori aty prane e pyet:
-95 apo 98?
XP nese mundet ia kthen kompjuteristi
--------------------------------------------------------------------------------
Titulli: ushtari

o kan nje djal qe shkon ne ushtri edhe kur kthehet te dera e shpis asht nana e vet edhe nana i thot a erdhe djali nanes ai i thot po nan i thot e kreva ushtrin i mir jam kan nana i thot o djali jem ti zdim me gjujt as bomben ai i thot qe kryre edhe e gjun ne Wc ajo kris edhe djali i thot ku asht baba nana i thot valla n Wc o kan e tash sdi

--------------------------------------------------------------------------------
Titulli: INTELEKTUALET

KISHTE QEN
NJ MJEK
NJ JURIST DHE
NJE INGJINIER I INFORMATIKES
NJE DITE DIKUSH I PYET SE A ESHTE ME MIRE TE KESH GRUA APO DASHNORE?
MJEKU FILLON E PERGJIGJET DHE THOTE SE ESHTE ME MIRE TE KESH GRUA SE SA DASHNORE SE JE ME REHAT ,JURISTI THOTE SE ME MIRE ESHTE TE KESH DASHNORE SE SA GRUAN SE ME GRUAN NESE DIVORCOHESH KE PROBLEME JURIDIKE .NDERSA INGJINIERI I INFORMATIKES THOTE SE ME MIRE ESHTE TE TE DYJAT KETA TE DY HABITEN SI KA MUNDESI KY TE JU BEJ BALLE TE DYJAVE ,NDERSA INFORMATICIENTI I PERGJIGJET ,PO M EJU THENE TE DREJTEN
GRUAJA MENDON SE JAM TE DSHANORJA NDERSA DASHNORJA MENDON SE JAM TE GRUAJA E UNE PUNOJ PA MERAK NE KOMPJUTER.

Titulli: Read only?

Dy programere duke ecur rruges shohin nje femer shume te bukur.Njeri thote: Sa te mira i paska karakteristikat (propertisat)..
Ia kthen tjetri: Ec e mos humbe kohe se eshte Read Only per neve, sigurisht se dikund se pari duhet dhane numrin e kredit kartes per me pase access (qasje) te ajo.


Titulli: hasa hysa

u kan hasa edhe hysa tu hec rruges edhe u kan ni grop ata kan ra ne ate grop edhe hasa i ka thane hyses mos tmusha me dal pi qisaj grope pia therri te shpia..
. Titulli: bakllavat

kan qenë nje here dy bakllava duke ecur rruges.edhe njeres prej tyre papritmas i hyn kemba ne grop edhe e lendon kemben.duke ecur e sheh bakllava tjeter se po tapallon edhe e pyet qka u be.ajo ia kthen pergjegjjen se e vrava kemben edhe po me dhembin arrat Titulli: gomari edhe shqiptari

Ish kan ni amerikan ni gjerman dhe nje shqiptar.kishin pas mi denu me diqka dhe i shtin me jetu me magarin, e shtin amerikanin te parin rri 10 dite dhe del thot nuk muj ma shum me nejt.E shtin Gjermanin te dytin edhe ai rrin 30 dite dhe thot nuk muj me nejt ma shume.Hin shqiptari dhe rrin rrin kur ni dite kur po del magari prej burgu,THOTE SHUJ BRE A RRIHET ME SHQIPTAR..

Titulli: Tre Njerzit

I KaN Zan ShqipTarin,Shkavin edhe Amerikanin I Kan Shti ne Burg Edhe Sun kan Flejt Prej Bubrecavee Ka Hi Amerikani Sun Ka Flejt , hin SHkavi Asaj Sun Flen ,edhe Kur te hin Shqiptari Flen Mir Qohet Neser Edhe Kur E Vesin Amerikani Edhe Shkavi Qysh flejte Ja BOn ai E Myta NJo E Tjert Shkun Me Vorros

Titulli: diskoteka

kish qen ni femer e bukur po pak e moshuar ne diskotek duke vallzuar,edhe i ofrohet ni djal pak ma i ri se ajo e i thot a bon ni vallzim bashk ajo femra i thot jo une nuk vallzoj me thmi,e ky djali i thot a me fal se nuk e dita qe je shtatzen

Titulli: Speci

Kan shku dy shok me hanger drek ne nje restoran ne shqiperi,njani prej tyne ka hanger djegst shum edhe i porosit do speca DJEGST.Duke hanger drek ja nis po qan.. edhe po e pyte ky shoku pse po qan,ky po i thot po qaj per nanen tem qe me ka vdek, po ky po i thot ty nana te ka vdek moti mos po kan prej specave te djegst,ky i thot jo se nuk jon djegst specat hiq qe mere kerkoje njo.E mer nje spec dhe e kafshon mir,po ja nis edhe ky po qan se speci i djegst shum,tash po e pyet ky tjetrin.E ti pse po qan,ky ju pergjigj. PO QAJ PER NANEN TANE QE T'KA VDEK SE TE KISHE PAS GJALL PA TA KISHA QI AT NANE SE KISHA LAN

Titulli: te hajdari

ni grua don me ble nje tavolin per tv,dhe don me me mate vendein se sa te ma dhe me e ble tavolinen po nuk meter me e mate vendin,dhe po e qon djalin e vogel te kojshia te hajdari me e lyp ni meter,djali i thote hajdarit me ka qu nanan a e ki ni meter hajdarit i shkon mendja keq,djali i thote prape me ka qu nanan a e ki ni meter,hajdari thote jo ni meter se kam po 24cm dhe thuj nanes kesajde jam. View High Resolution
Mbrapsht n krye Shko posht
Sponsored content
mu knaq tu kesh 2 Empty
MesazhTitulli: Re: mu knaq tu kesh 2   mu knaq tu kesh 2 I_icon_minitime

Mbrapsht n krye Shko posht
 
mu knaq tu kesh 2
Mbrapsht n krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi
 :: zbavitje muzik msn etj :: zbavitje-
Krce tek: