FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 NI TRICK ME I HI NAJ KUJT ne pc

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.dock
team
team
Mr.dock

Male
Numri i postimeve : 87
Age : 89
lokacioni : peja
hobi ose puna juaj : xxx
Registration date : 15/06/2008

NI TRICK ME I HI NAJ KUJT  ne pc Empty
MesazhTitulli: NI TRICK ME I HI NAJ KUJT ne pc   NI TRICK ME I HI NAJ KUJT  ne pc I_icon_minitimeFri 15 Aug - 14:45

QE NI TRICK ME I HI NAJ KUJT PREJ MSN NE PC Qe ni mnyr per me i hi ne PC dikujt prej MSN !!!

**kur je tu shkrujt ty aty Siper Lexon
**Actions** edhe posht asaj Lexon
**Request Remote Assistance** Klikon aty


Kur ta klikojsh Request Remote Assistance atii personi ja qet per me bo accept edhe nes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
NI TRICK ME I HI NAJ KUJT ne pc
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: zbavitje muzik msn etj :: msn-
Kėrce tek: