FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Laptopi mė i fuqishėm nė botė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.dock
team
team
Mr.dock

Male
Numri i postimeve : 87
Age : 89
lokacioni : peja
hobi ose puna juaj : xxx
Registration date : 15/06/2008

Laptopi mė i fuqishėm nė botė Empty
MesazhTitulli: Laptopi mė i fuqishėm nė botė   Laptopi mė i fuqishėm nė botė I_icon_minitimeThu 21 Aug - 22:22

Laptopi mė i fuqishėm nė botė
Nga kompania Alienware veēmė jemi mėsuar me desktopė dhe laptopė tė cilėt me performansat e tyre thyejnė ēdo kufi, e rast i ngjashėm ėshtė edhe me laptopin mė tė ri prej saj, Alienware Area-51 m17x.

Laptopi mė i fuqishėm nė botė Alienw10
Bėhet fjalė pėr laptopin me ekran tė diagonales 17 inēėshe, rezolucion 1920 x 1200 piksela dhe me njė harduer tė pabesueshėm brenda tij: dy kartela grafike NVIDIA tė klasės GTX, dy apo madje tre disqe tė forta nė fushėn RAID dhe procesorin Core 2 Extreme.

Kėtu janė edhe imtėsirat tjera sipas tė cilave Alienware ėshtė tashmė e njohur, siē janė tastiera e ndriēuar me mundėsia e vendosjes sė baterisė shtesė.

Nė variantin mė tė pajisur ky laptop ia kalon, qė nuk ėshtė gjė e vogėl, edhe Dell-in XPS m1730, i cili gjithashtu ka performansa jashtėzakonisht tė mira. king king
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Laptopi mė i fuqishėm nė botė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: romanca shkenc etj :: shkenc & robotik & teknologji-
Kėrce tek: