FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 pershendetje te gjithve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
looney tun
TOP POSTUES
TOP POSTUES
looney tun

Male
Numri i postimeve : 81
Age : 26
lokacioni : pej
Registration date : 14/08/2008

pershendetje te gjithve Empty
MesazhTitulli: pershendetje te gjithve   pershendetje te gjithve I_icon_minitimeWed 27 Aug - 15:59

pershendetje desha te bej prezantimin tim ketu syt e zi 1.69 i gjat 67 kg flokt e zi etj etj Question Question Question Question Question Question lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje te gjithve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: PEJACITY :: prezantimi-
Kėrce tek: