FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Provimi ......

Shko poshtė 
AutoriMesazh
looney tun
TOP POSTUES
TOP POSTUES
looney tun

Male
Numri i postimeve : 81
Age : 26
lokacioni : pej
Registration date : 14/08/2008

Provimi ...... Empty
MesazhTitulli: Provimi ......   Provimi ...... I_icon_minitimeWed 27 Aug - 16:14

A e dha provimin?
Jo, rash.
S’pe t’ves a ra po a e dha provimin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Provimi ......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: zbavitje muzik msn etj :: zbavitje-
Kėrce tek: