FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Porosia ....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
looney tun
TOP POSTUES
TOP POSTUES
looney tun

Male
Numri i postimeve : 81
Age : 26
lokacioni : pej
Registration date : 14/08/2008

Porosia .... Empty
MesazhTitulli: Porosia ....   Porosia .... I_icon_minitimeWed 27 Aug - 16:16

Shkon ni skelet en kafe edhe porosit ni birr edhe ni trrulleks.
Po trrulleksi shka pet vyn? E vet kamarieri.
Pėr mi fshi podin! I thot skeleti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Porosia ....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: zbavitje muzik msn etj :: zbavitje-
Kėrce tek: