FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Taksi !!!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
looney tun
TOP POSTUES
TOP POSTUES
looney tun

Male
Numri i postimeve : 81
Age : 26
lokacioni : pej
Registration date : 14/08/2008

Taksi !!!!! Empty
MesazhTitulli: Taksi !!!!!   Taksi !!!!! I_icon_minitimeWed 27 Aug - 16:17

Ni skelet qysh osht tu hec nėpėr qytet e sheh kerrin e t’deknive edhe ja nis me piskat:
TAKSI! Pėr sa pem qon deri n’shpi?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Taksi !!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: zbavitje muzik msn etj :: zbavitje-
Kėrce tek: