FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Shanca e Bjondines

Shko poshtė 
AutoriMesazh
looney tun
TOP POSTUES
TOP POSTUES
looney tun

Male
Numri i postimeve : 81
Age : 26
lokacioni : pej
Registration date : 14/08/2008

Shanca e Bjondines Empty
MesazhTitulli: Shanca e Bjondines   Shanca e Bjondines I_icon_minitimeWed 27 Aug - 16:20

En ni kuiz special pėr Bjondina kur ti vjen rradha njones per mu pėrgjigj en pytjen sa bojin 3 herė 4 Bjondina thot: 7
Gabim!!! I thot spikeri.
Edhe ni shans, edhe ni shans! - Ja nisin me piskat Bjondinat qera.
Mir, sa bojin 2 herė 4?
Bjondina pi thot: 6
Perseri Gabim! - Thot Spikeri
Apet bjondinat qera: Edhe ni shans, edhe ni shans!
Mir, sa bojin 3 herė 3!
9 pėrgjigjet Bjondina.
Edhe ni shans edhe ni shans - Ja nisin apet Bjondinat tjera.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shanca e Bjondines
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: zbavitje muzik msn etj :: zbavitje-
Kėrce tek: