FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Kontratat.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.dock
team
team
Mr.dock

Male
Numri i postimeve : 87
Age : 89
lokacioni : peja
hobi ose puna juaj : xxx
Registration date : 15/06/2008

Kontratat. Empty
MesazhTitulli: Kontratat.   Kontratat. I_icon_minitimeWed 27 Aug - 16:31

Ni menaxher i Coca Cola`s shkon te papa edhe ja ofron 100.000$ nese lutjen Buken tonė tė pėrditshme falna sot mi kthy ne Coca Cola-n tone tė perditshme falna sot. Sekretari i Papes kurqysh nuk pranon, ky tipi ja rrit oferten en 200.000$... 500.000$ apet sekretari kundėr. Dikur i thot:
Per 1.000.000$ mes em ndrro.
Shef, kur na kalon kontrata me furren e bukes?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kontratat.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: zbavitje muzik msn etj :: zbavitje-
Kėrce tek: