FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Puntori i nėndetses

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.dock
team
team
Mr.dock

Male
Numri i postimeve : 87
Age : 89
lokacioni : peja
hobi ose puna juaj : xxx
Registration date : 15/06/2008

Puntori i nėndetses Empty
MesazhTitulli: Puntori i nėndetses   Puntori i nėndetses I_icon_minitimeWed 27 Aug - 16:31

Dy t’burgosen pe bisedojin: Pėr shka t’kan denu? Pe vet njoni.
Paj e kom thy ni dritare en pun.
Po a, e ku ki punu?
En nėndetse.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Puntori i nėndetses
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: zbavitje muzik msn etj :: zbavitje-
Kėrce tek: