FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 llegenda 15 prezantimi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
llegenda15
antar nderi
antar nderi
llegenda15

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 24
lokacioni : pej
hobi ose puna juaj : nxenes
Registration date : 31/08/2008

llegenda 15 prezantimi Empty
MesazhTitulli: llegenda 15 prezantimi   llegenda 15 prezantimi I_icon_minitimeTue 2 Sep - 15:28

une jom uran kurmehaj i kom 15 vjet jom ne gjimnaz jeton ne qytetin e pejes etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mr.dock
team
team
Mr.dock

Male
Numri i postimeve : 87
Age : 89
lokacioni : peja
hobi ose puna juaj : xxx
Registration date : 15/06/2008

llegenda 15 prezantimi Empty
MesazhTitulli: Re: llegenda 15 prezantimi   llegenda 15 prezantimi I_icon_minitimeWed 5 Nov - 17:07

mire se erdhet Smile llegenda15
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
llegenda 15 prezantimi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: PEJACITY :: prezantimi-
Kėrce tek: