FORUM I SHQIPTAREVE TE VERTETE--JEMI NJE KOMB DHE KEMI NJE GJAK --
 
--PEJACITY--ForumCalendarKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PYETJET PĖR DISKUTIM ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
looney tun
TOP POSTUES
TOP POSTUES
avatar

Male
Numri i postimeve : 81
Age : 25
lokacioni : pej
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: PYETJET PĖR DISKUTIM ?   Sat 8 Nov - 0:21

1. Si do ta kishit karakterizuar atė ēka i ka ndodhur Z. Selmouni? Ēfarė mendime ka nxitur ky tregim te ju?

2. Ēka mendoni se duhet bėrė pėr parandalimin e ngjarjeve tė tilla?A jeni tė vetėdijshėm pėr ekzistim e ndonjė mekanizmi tė nivelit lokal, regjional ose ndėrkombėtar?

3. Si mendoni qė shoqėria mund tė pėrkrah dhe ndihmoj viktimat sikurse Z. Salmouni?

4. A do tė kishit pasur tjetėr qėndrim sikurse tė kuptonit se Z.Salmouni ka qenė diler i drogės? Pse?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
PYETJET PĖR DISKUTIM ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: --RINIA-- :: problemet e te rinjeve-
Kėrce tek: